१६ चैत २०८०, शुक्रबार |
29 Mar 2024, Friday
e-paper
समाचार
राजनीति
अर्थ
लेख रचना
मनोरञ्जन
खेलकुद
स्वास्थ्य
प्रदेश
प्रदेश-१
प्रदेश-२
बागमती
गण्डकी
लुम्बिनी
कर्णाली
सुदूरपश्चिम
अन्तर्वार्ता
अन्य
साप्ताहिक समाचार
अपराध
दुर्घटना
फोटो फिचर
प्रवास
बिश्व
साहित्य
पर्यटन
शहरभित्र
नोट अफ डिसेन्ट
बिबिध
मल्टिमिडिया
China Yunnan
English
समाचार
राजनीति
अर्थ
लेख रचना
मनोरञ्जन
खेलकुद
स्वास्थ्य
प्रदेश
प्रदेश-१
प्रदेश-२
बागमती
गण्डकी
लुम्बिनी
कर्णाली
सुदूरपश्चिम
अन्तर्वार्ता
अन्य
साप्ताहिक समाचार
अपराध
दुर्घटना
फोटो फिचर
प्रवास
बिश्व
साहित्य
पर्यटन
शहरभित्र
नोट अफ डिसेन्ट
बिबिध
मल्टिमिडिया
China Yunnan
English
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)
प्रतिनिधिसभा उम्मेदवार
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
के.पी शर्मा ओली
५२३१९
झापा-५
गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा
४५३४५
काभ्रेपलाञ्चोक-२
टोप बहादुर रायमाझी
४२६७५
अर्घाखाँची
सूर्य बहादुर थापा क्षेत्री
४१११८
प्युठान
भगवती चौधरी
४०७८८
सुनसरी-३
अच्युत प्रसाद मैनाली
३९१९५
बारा-१
बासु देव घिमिरे
३६८२२
रुपन्देही-५
पृथ्वी सुव्वा गुरुङ
३४९८५
लमजुङ
महेश कुमार वर्तौला
३४९५०
मकवानपुर-२
बलराम अधिकारी
३४६७५
कपिलवस्तु-१
दामोदर भण्डारी
३३६११
बैतडी
जुली कुमारी महतो (महासेठ)
३३३८८
धनुषा-३
ऋषिकेश पोखरेल
३३१४८
मोरङ-२
हरि प्रसाद उप्रेती
३२९३८
सर्लाही-३
रघुबीर महासेठ
३२२३६
धनुषा-४
वसन्त कुमार नेम्वाङ्ग
३२१३५
पाँचथर
भीम प्रसाद आचार्य
३२०२४
सुनसरी-२
नारायण प्रसाद आचार्य
३११०३
पाल्पा-१
राजेन्द्र कुमार राई
३०१०१
धनकुटा
सुवास चन्द्र नेम्वाङ्ग
३००२०
इलाम-२
पदम गिरी
२९८७२
पर्वत
राम शंकर यादव
२९४६२
सिरहा-१
लाल प्रसाद साँवा लिम्बू
२९३१५
झापा-४
देव राज घिमिरे
२८७१६
झापा-२
ठाकुर प्रसाद गैरे
२८६४५
पाल्पा-२
गोकर्ण राज विष्ट
२८४७६
गुल्मी-२
लिलानाथ श्रेष्ठ
२८०६४
सिरहा-३
विष्णु प्रसाद पौडेल
२७१६५
रुपन्देही-२
महेश बस्नेत
२५७५३
इलाम-१
मन बहादुर गुरुङ्ग
२५७०८
कास्की-१
सुर्य प्रसाद ढकाल
२५०२६
बाँके-१
तारा लामा तामाङ
२४९४३
कञ्चनपुर-१
छविलाल विश्वकर्मा
२४८८२
रुपन्देही-१
राज कुमार गुप्ता
२४३१९
पर्सा-३
लझ्मी महतो काेइरी
२३४०२
महोत्तरी-१
दामोदर पौडेल वैरागी
२२९८०
कास्की-३
मंगल प्रसाद गुप्ता
२२६१९
कपिलवस्तु-३
योगेश कुमार भट्टराई
२१९४३
ताप्लेजुङ
ज्वाला कुमारी साह
२०२५१
बारा-३
मानबीर राई
१९३२४
सोलुखुम्बु
विधा भटटराई
१६९९८
कास्की-२
अम्वर बहादुर रायामाझी
१५२५१
उदयपुर-२
प्रेम बहादुर महर्जन
१५०२५
ललितपुर-२
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ
११९५६
काठमाडौं-९
विजयी उम्मेदवार
हिक्मत कुमार कार्की
२२५३०
झापा-५
नवराज लामिछाने
२११३६
कपिलवस्तु-२
चेत नारायण आचार्य
२०५२५
अर्घाखाँची
विण्णु प्रसाद पन्थी
२०२४७
कपिलवस्तु-१
तुल्सी राम शर्मा
२०२१०
प्युठान
पदमा जि.सी
१९३९६
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-२
भूमिश्वर ढकाल
१९०७८
रुपन्देही-५
एकराज कार्की
१८७५८
झापा-२
रोहित वहादुर कार्की
१८६४१
सुनसरी-३
याम लाल कडेल
१८५६१
सुर्खेत-२
जगनाथ थपलीया
१७७०५
चितवन-१
राजु प्रसाद श्रेष्ठ
१७६४२
पाल्पा-१
लिला गिरी
१७६३७
रुपन्देही-२
निरन राई
१७०१८
धनकुटा
भक्त बहादुर कुवर
१६८२५
पर्वत
त्रिलोकी प्रसाद
१६७९८
बारा-१
कृष्ण प्रसाद सिलवाल
१६५०३
चितवन-२
मनोज कुमार सिंह
१५८८६
सिरहा-३
श्याम राजा महत
१५६६५
तनहुँ-२
खगराज अधिकारी
१५६२३
कास्की-१
जय प्रकाश चौधरी
१५४६४
मोरङ-४
चक्र बहादुर मल्ल
१५२७९
डोटी
किरण थापामगर
१५२४२
भक्तपुर-२
चिन्तामणी पाण्डे
१५१२७
गुल्मी-१
सीता कुमारी सुन्दास
१४६९०
स्याङ्जा-१
रेवती रमण भण्डारी
१४५३७
सुनसरी-२
गणेश मान गुरुङ्ग
१४४७३
कास्की-३
राज कुमार लेखी
१४२९१
सप्तरी-१
डिल्लिराज भुसाल
१४२८५
गुल्मी-२
राधाकृष्ण खनाल
१३९५१
झापा-४
देवनारायण थारु
१३६३२
बारा-४
मोहम्मद जैद आलम
१३५३२
रौतहट-२
उमाकान्त गौतम
१३५३१
मोरङ-१
रत्न बहादुर खत्री
१३१८०
बाँके-३
पाँच कर्ण राई
१३१५७
खोटाङ
सुरेन्द्र बहादुर पाल
१२८३१
बैतडी
तिल कुमार मेन्याङवो [लिम्बु]
१२७७२
ताप्लेजुङ
बिर बहादुर थापा
१२३८५
कञ्चनपुर-१
अर्जुन कुमार के.सी.
११७४३
कपिलवस्तु-३
राजेन्द्र प्रसाद चौधरी थारु
११७२१
सिरहा-१
लखन दास तत्मा
११५८१
धनुषा-२
मधुसुदन पौडेल
११२९९
ललितपुर-१
रमेश कुमार बस्नेत
१११०२
सुनसरी-१
सरोज कुमार यादव
१०५३६
महोत्तरी-४
भिम बहादुर कार्की
१०५३१
कास्की-२
किशोर चन्द्र दुलाल
१००७२
तेह्रथुम
रघु नाथ महर्जन
९७६६
ललितपुर-३
शारदा देवी थापा
८३०४
महोत्तरी-१
रामेश्वर श्रेष्ठ
८२९८
ललितपुर-२
रबिन्द्र दास श्रेष्ठ
८१९५
बारा-३
जित बहादुर मल्ल
६६१८
मुगु
शेर बहादुर बुढा
४७४३
डोल्पा
विजयी उम्मेदवार
होम बहादुर थापा
२४१२९
झापा-५
रामजी प्रसाद घिमिरे
२२७८९
अर्घाखाँची
तिलचन पाठक
२०२००
झापा-२
छबिलाल चुडाल
१९८७५
झापा-३
रामदेव यादब
१९४७९
सुनसरी-३
भरत वहादुर के.सी.
१९४२९
दोलखा
लक्ष्मण वहादुर पाण्डे
१८८२२
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-२
राम प्रसाद महतो
१८२०९
सुनसरी-२
रोशन बहादुर गाहा थापा
१७८२३
नवलपरासी (बर्दघाट सुस्ता पूर्व)-१
लिला बल्लभ अधिकारी
१७७५२
मोरङ-२
सुधिर कुमार पौडेल
१७४४१
स्याङ्जा-१
ज्ञानेन्द्र सुवेदी
१७४२८
मोरङ-३
हरि नारायण महतो
१७३०२
धनुषा-४
तुलसी प्रसाद चौधरी
१६३९४
रुपन्देही-३
भोज प्रसाद श्रेष्ठ
१६३५१
रुपन्देही-२
इन्द्र मणी पराजुली
१५७९७
धनकुटा
दुर्गा प्रसाद चौधरी
१५६५७
बाँके-१
विदुर कुमार लिंथेप
१५४८२
संखुवासभा
खड्ग बहादुर वस्नेत
१४५३९
मोरङ-१
खेम बहादुर सारु
१४२९६
पाल्पा-१
एका लाल श्रेष्ठ
१४२४७
मकवानपुर-१
मित्रलाल वस्याल
१४१३२
पर्वत
दिनेश पन्थी
१३९२९
गुल्मी-२
शत्रुधन प्रसाद सिंह
१३७९७
सिरहा-२
राम बहादुर मगर
१३७५४
इलाम-२
रामचन्द्र मण्डल
१३५७५
धनुषा-१
बेद बहादुर गुरुङ्ग
१२६६१
कास्की-१
विजय कुमार राई
१२४६५
सुनसरी-१
मधुसुदन शरण चौधरी/कुर्मी
११७४८
कपिलवस्तु-१
जयराम थापा
१०४१७
काठमाडौं-४
बुद्धि कुमार राजभण्डारी
१०१२८
सोलुखुम्बु
विनोद कुमार शाह
९४८०
दैलेख-२
प्रेम भक्त महर्जन
९०५८
ललितपुर-३
केशव प्रसाद पोखरेल
८४५९
काठमाडौं-९
महम्मद समिर
८३२३
बारा-३
दिपेन्द्र कुमार ठाकुर
८२२०
धनुषा-३
अमन कुमार मास्के
८०६६
काठमाडौं-६
टेक राज पछाई
७८२७
जुम्ला
प्रकाश श्रेष्ठ
५२१८
काठमाडौं-७
चुनावी अपडेट
१
छाडा बन्दै गएका हर्कलाई कसले हल्लाउने ?
२
संक्रान्तिको भोलिपल्टदेखि मतदाता नामावलीमा नाम थपिने
३
यौटै जिल्लामा सांसद १४,समानुपातिक ८
४
अरु संघीय संसदतिर लाग्दा एकीकृत समाजवादी प्रदेश सभामा केन्द्रित
५
एमालेले समानुपातिकतर्फ ३४ सिटमा क-कसलाई छान्यो ?
६
समानुपातिकमा बागलुङबाट जाने भए ७ जना माननीय
७
घण्टीका पौडेलद्वारा एमालेका पौडेलविरुद्ध सर्वोच्चमा मुध्दा दायर
८
खेर गयो १७ लाख मत
९
मंसिर ४ गते सरकारमा जाने सोच थियो,पूरा हुन पाएन-कृष्णगोपाल श्रेष्ठ