१५ चैत २०८०, बिहीबार |
28 Mar 2024, Thursday
e-paper
समाचार
राजनीति
अर्थ
लेख रचना
मनोरञ्जन
खेलकुद
स्वास्थ्य
प्रदेश
प्रदेश-१
प्रदेश-२
बागमती
गण्डकी
लुम्बिनी
कर्णाली
सुदूरपश्चिम
अन्तर्वार्ता
अन्य
साप्ताहिक समाचार
अपराध
दुर्घटना
फोटो फिचर
प्रवास
बिश्व
साहित्य
पर्यटन
शहरभित्र
नोट अफ डिसेन्ट
बिबिध
मल्टिमिडिया
China Yunnan
English
समाचार
राजनीति
अर्थ
लेख रचना
मनोरञ्जन
खेलकुद
स्वास्थ्य
प्रदेश
प्रदेश-१
प्रदेश-२
बागमती
गण्डकी
लुम्बिनी
कर्णाली
सुदूरपश्चिम
अन्तर्वार्ता
अन्य
साप्ताहिक समाचार
अपराध
दुर्घटना
फोटो फिचर
प्रवास
बिश्व
साहित्य
पर्यटन
शहरभित्र
नोट अफ डिसेन्ट
बिबिध
मल्टिमिडिया
China Yunnan
English
नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)(एकल चुनाव चिन्ह)
प्रतिनिधिसभा उम्मेदवार
प्रदेशसभा - १
प्रदेशसभा - २
विजयी उम्मेदवार
बर्षमान पुन
४१७१४
रोल्पा
जनार्दन शर्मा
३९५४९
रुकुम पश्चिम
गंगा कार्की
३६८२०
दोलखा
सुर्य मान तामाङ (दोङ)
३४५१२
काभ्रेपलाञ्चोक-१
शक्ति बहादुर वस्नेत
३४१५१
जाजरकोट
राम कुमार राई
३१३५१
खोटाङ
अमन लाल मोदी
३०६१२
मोरङ-४
माधव सापकोटा
३०४०८
सिन्धुपाल्चोक-१
सुदन किराती
२८५९१
भोजपुर
लेख नाथ दाहाल
२७५१७
सिन्धुली-२
रेखा शर्मा
२६८८०
दाङ-२
हित बहादुर तामाङ
२६५४८
नुवाकोट-१
पुष्प कमल दाहाल {प्रचन्ड}
२६१०९
गोरखा-२
देवेन्द्र पौडेल
२४७९४
बाग्लुङ-२
महेन्द्र बहादुर शाही
२३७२७
कालिकोट
महिन्द्र राय यादव
२३५२९
सर्लाही-२
छिरिङ डम्डुल लामा (भोटे)
१४३७१
हुम्ला
पूर्ण बहादुर घर्ति मगर
१२२६२
रुकुम पूर्व
विजयी उम्मेदवार
भीम प्रकाश शर्मा
२२२५४
सल्यान
युवराज दुलाल
२०९०६
सिन्धुपाल्चोक-२
रत्न प्रसाद ढकाल
२०७२०
काभ्रेपलाञ्चोक-१
कुमारी मुक्तान
१९९०६
मकवानपुर-२
प्रेम बहादुर पुलामी
१९७३३
मकवानपुर-१
जिवन आचार्य
१९४५५
मोरङ-६
जोख बहादुर महरा
१९४२५
रोल्पा
महेन्द्र के.सी.
१९०३३
रुकुम पश्चिम
तारा नारायण श्रेष्ठ
१७१४८
रामेछाप
राधिका तामाङ
१६१६९
नुवाकोट-१
मातृका प्रसाद भट्टराई
१५८५३
सिन्धुली-१
कृष्ण प्रसाद धिताल
१५४५७
गोरखा-१
युवराज भट्रटराई
१५३६८
रौतहट-४
राजन किराँती
१५०९२
उदयपुर-१
गणेश प्रसाद उप्रेती
१५०३३
मोरङ-२
इन्द्रजीत थारु
१३५०७
दाङ-१
राजेन्द्र कार्की
१३४३३
संखुवासभा
हरि बहादुर भण्डारी
१२७४०
म्याग्दी
खग राज भट्ट
१२११२
डडेल्धुरा
राम प्रसाद ढुङ्गाना
१२११०
नुवाकोट-२
अक्कल वहादुर रावल
११२२०
अछाम-२
ओम विक्रम भाट
१०९३८
कञ्चनपुर-२
गोम्बु शेर्पा
१००३३
सोलुखुम्बु
रमेश सिंह धामी
९३८७
कैलाली-५
कृष्णा के.सी.
९१०३
बाँके-१
दुर्ग बहादुर रावत
९०१४
कालिकोट
नारायण वहादुर मगर
८१०५
उदयपुर-२
रहवर अंसारी
७८१७
पर्सा-१
रन सिंह परियार
६४८१
हुम्ला
विजयी उम्मेदवार
युव राज चौलागाई
२२९७९
रामेछाप
धन बहादुर मास्की
२२३६२
दाङ-३
कृष्ण बहादुर जि.सी.
२१७३४
सुर्खेत-१
राज कुमार शर्मा
२०१६०
रुकुम पश्चिम
शालिक राम जम्कट्टेल
१९९२९
धादिङ-१
सरल सहयात्री पौडेल
१७२८३
सिन्धुपाल्चोक-१
बाबुराम गौतम
१५७३८
ओखलढुङ्गा
ईन्द्र बहादुर आङवो
१५६८५
पाँचथर
ठाकुर प्रसाद ढकाल
१५४६६
चितवन-३
शिव सि ओली
१४०४७
डोटी
तुला राम घर्ति मगर
१३९९२
पाल्पा-२
बिन्द मान विष्ट
१३९०९
सुर्खेत-२
भीम बहादुर भण्डारी
१३८७९
बझाङ
हरि बहादुर चुमान
१३२८३
तनहुँ-१
मान बहादुर धामी
१३१७१
दार्चुला
गंगा नारायण श्रेष्ठ
१३००१
सिन्धुली-२
झपट बहादुर साउद
१२११५
अछाम-१
रेशमवहादुर जुग्जाली
९४५४
म्याग्दी
ईन्द्र प्रसाद गोतामे
८५३३
रसुवा
मंगल बहादुर शाही
८४३९
मुगु
दुर्गा प्रसाद चापागाई
८३९८
तेह्रथुम
भरत प्रसाद शाह
८३७१
महोत्तरी-१
फकिरा महतो
८०३३
सर्लाही-४
बिर बहादुर शाही
५२९५
डोल्पा
चुनावी अपडेट
१
छाडा बन्दै गएका हर्कलाई कसले हल्लाउने ?
२
संक्रान्तिको भोलिपल्टदेखि मतदाता नामावलीमा नाम थपिने
३
यौटै जिल्लामा सांसद १४,समानुपातिक ८
४
अरु संघीय संसदतिर लाग्दा एकीकृत समाजवादी प्रदेश सभामा केन्द्रित
५
एमालेले समानुपातिकतर्फ ३४ सिटमा क-कसलाई छान्यो ?
६
समानुपातिकमा बागलुङबाट जाने भए ७ जना माननीय
७
घण्टीका पौडेलद्वारा एमालेका पौडेलविरुद्ध सर्वोच्चमा मुध्दा दायर
८
खेर गयो १७ लाख मत
९
मंसिर ४ गते सरकारमा जाने सोच थियो,पूरा हुन पाएन-कृष्णगोपाल श्रेष्ठ